Про російську агресію в Україні весь світ має пам’ятати завжди, - Сергій Борзов

Дата: 04.06.2024 10:00

Чотирирічна сонячна Ліза Дмитрієва, семирічний Максим Жарій, восьмирічний Кирило Пяхін.Квіти та м'які іграшки на місці трагедії у Вінниці

Вінниччина ніколи не забуде 14 липня 2022 року - посеред мирного міста ворожі ракети забрали життя трьох вінницьких діточок.

Безневинні жертви війни.

Їх передчасно обірвані життя - жахлива трагедія для кожного з нас.

І найстрашніше, що ворог продовжує вбивати і калічити наших дітей, незаконно вивозить з України і цинічно позбавляє родин.

Від початку повномасштабної війни загарбники вбили 551 українську дитину, 1368 дітей поранені, 2014 - зникли безвісти. І це за офіційними даними, а реальні цифри значно більші.

«Щодня і щохвилини наші воїни відчайдушно бʼються заради того, щоб жодна дитина більше не постраждала від рук окупанта! Про російську агресію в Україні весь світ має пам’ятати завжди. А ми ніколи не пробачимо смерті безневинних дітей, які повинні були стати майбутнім нашої держави. Не забудемо! Помстимося!» - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов.