Шановні працівники засобів масової інформації!

Дата: 06.06.2024 07:49

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста.

Ваша професія як ніколи відповідальна. Ви гідно виконуєте свою місію,  інформуючи наших громадян без вихідних і відпочинку.

Журналіст — той, хто завжди в епіцентрі подій. Вдячні вам за вашу працю, хоробрість, об’єктивність та відданість. Ваша місія — повідомити про важливе, розповісти про цікаве, показати приховане.

Завдяки вам правдиве слово про Україну чує увесь світ. Завдяки вам усі знають, які злочини принесла росія в нашу мирну країну.

Привертаючи увагу світової спільноти до України, журналісти наближають нашу перемогу, бо ж інформація, - теж зброя!

З нагоди Дня журналіста зичу всім працівникам мас-медіа об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою,

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк