Ярового Артура Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно
На жаль ця жахлива війна забирає життя найкращих українських синів. Ми ніколи не забудемо і не пробачимо! Це пам'ять, яка не згасне. Ми пам’ятатимемо імена Героїв, чиї імена назавжди вписані в історію боротьби України.
Сьогодні в Городківській громаді, відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського, навколішки та з словами вдячності і співчуття передано державну відзнаку.
Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала Людмила Степанівна, мати загиблого захисника.
Молодшого сержанта ЯРОВОГО Артура Сергійовича нагороджено посмертно, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.
Важко підібрати слова під час вручення нагород посмертно… Жодні слова не можуть полегшити біль та горе...
Яровий Артур Сергійович, уродженець села Городківка. Зростав активним юнаком, який любив вивчати світ, захоплювався історією та спортом.
З початком повномасштабного вторгнення став на захист України, служив розвідником-снайпером 1 розвідувального відділення 3 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А4355. Позивний Yarik.
27 квітня 2023 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу в населеному пункті Бахмут Донецької області отримав поранення, евакуйований до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.Мечникова, де в реанімаційному відділенні помер.
Вічна і світла пам’ять полеглим Захисникам України!
Герої не вмирають!