Провели чергове засідання оперативного штабу
6 червня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів засідання оперативного штабу. В засіданні взяли участь голови територіальних громад, члени оперативного штабу, керівники силового блоку Тульчинського району.
Відповідно до наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, з метою гарантованого доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань мобілізаційними ресурсами, Тульчинською районної військовою адміністрацією прийнято відповідний документ, яким визначено комплекс заходів з проведення на території району призову громадян на військову службу під час мобілізації на особливий період і вилучення техніки національної економіки.
На засіданні оперативного штабу, головам територіальних громад було доведено завдання щодо оповіщення військовозобов’язаних, доставки оповіщених осіб до відповідних відділів Тульчинського РТЦК та СП, а керівникам підприємств незалежно від форм власності акцентовано на забезпеченні обслуговування визначеної техніки та поставки її на збірні пункти в кількості та строки відповідно до визначених завдань. Фахівці відділу Тульчинського РТЦК та СП надали роз’яснення щодо нововведень в законодавстві про мобілізацію.
Окрему увагу присутніх було зосереджено на питанні продовження заходів щодо будівництва інженерних споруд вздовж лінії державного кордону в межах Тульчинського району.
«Продовжуємо працювати над посиленням обороноздатності України, укріпленням кордонів нашої держави. Наш район межує з невизнаним Придністров'ям. Наше завдання, щоб робота із будівництва фортифікаційних споруд не припинялась. Вкотре наголошую на важливості даного питання та виконанні поставлених завдань у визначені строки», - підкреслив очільник району.