Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС
Дата: 06.06.2024 15:58
Кількість переглядів: 56
Під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, 6 червня відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Членами комісії ТЕБ та НС було опрацьовано два питання:
- готовність органів місцевого самоврядування Тульчинського району до забезпечення життєдіяльності населення в умовах можливого ураження об’єктів критичної інфраструктури енергетичного сектору.
- стан утримання джерел протипожежного водопостачання в населених пунктах Тульчинського району у 2024 році.
За підсумками роботи засідання було прийнято відповідні рішення, які доведені до сільських, селищних, міського голів та начальників районних спеціалізованих служб цивільного захисту.