П’ятьох Захисників з Крижопільської громади нагороджено  державними відзнаками – посмертно

Дата: 07.06.2024 10:58

Їх імена вписано в історію України. Вони Герої теперішнього часу, які навіки в обіймах неба та в наших серцях.

Заради майбутнього своїх близьких та України кожен з них віддав найдорожче – своє життя.

В Крижопільській громаді родинам загиблих Захисників вручено державні нагороди.  Хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять всіх Захисників, які віддали життя за незалежність Батьківщини.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку орденом "За мужність ІІІ ступеня" нагороджено посмертно:

• солдата Мельниченка Дмитра Вікторовича (16.12.1986 – 10.04.2022), жителя с. Жабокрич;
  • солдата Барбарського Євгенія Васильовича (24.07.1978 – 03.05.2023), жителя с. Куниче;
  • молодшого сержанта КуцогоСергія Володимировича (06.01.1995 – 02.07.2023), жителя с. Крикливець.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено посмертно:

- старшого лейтенанта Борсука Василя Антоновича (01.01.1964 – 04.09.2022, жителя с. Соколівка.

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено посмертно:

•  солдата Очеретнюка Олега Миколайовича (14.05.1976 – 02.05.2022), жителя с. Жабокрич.

Церемонія нагородження відбулася біля Алеї пам’яті загиблих Героїв-земляків в смт. Крижопіль.

Від імені Президента України Володимира Зеленського нагороди родинам загиблих Захисників вручили Крижопільський селищний голова Володимир Василишен та начальник другого відділу Тульчинського РТЦК та СП  Володимир Мороз.

Щирі співчуття усім родинам.

Світла пам’ять нашим Героям!