Алешка Олексія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та Тульчинський міський голова Валерій Весняний вручили державну відзнаку – орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нагороджено сержанта Алешко Олексія Миколайовича.
Високу нагороду отримала мати загиблого Захисника.
Посадовці подякували Валентині Борисівні за достойне виховання сина-патріота та висловили слова підтримки та співчуття.
Алешко Олексій Миколайович народився 01 березня 2003 року в селі Крищенці Тульчинської громади.
З 2009 по 2020 рік навчався у місцевій школі. За період навчання Олексій проявив старанність у навчанні, був добрим, наполегливим учнем. Після закінчення якої втупив у Немирівський професійний ліцей, здобув спеціальність електрогазозварювальник.
Одразу після закінчення ліцею був призваний на строкову службу, після повномасштабного вторгнення рф, молодий захисник не вагаючись підписав контракт та взяв до рук зброю.
Служив інспектором прикордонної служби 1категорії - водієм відділення моніторингу обстановки відділу прикордонної служби «Стужиця» (тип В) військової частини 1493.
В районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, 28 серпня 2023 року російський окупант обірвав життя Олексія Миколайовича .
Вічна шана, пам’ять Герою!