Навіки в обіймах неба, навіки в наших серцях

Дата: 10.06.2024 09:36

Безмежний біль знову огортає серця тульчинців. Сьогодні, «на щиті» повертається наш земляк - Книжник Олександр Леонтійович, 09 жовтня 1970 року народження.

Солдат  Книжник Олександр Леонтійович служив навідником кулеметного взводу 3 механізованого батальйону.

7 червня 2024 року, в районі населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області,  внаслідок артилерійського (мінометного) обстрілу наш Герой-захисник отримав осколкове поранення несумісні із життям.

Олександр Леонтійович став на захист рідної землі та показав окупантам справжній український незламний дух. Відданий військовій присязі, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, на полі бою він віддав за нас життя.

Ні з чим не зрівняти горе, смуток і біль від загибелі найріднішої людини. Це невимовна та непоправна втрата, яка ніколи не перестане кровоточити у серцях рідних і близьких та серці кожного з нас.

У цю гірку мить, Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині,  поділяємо ваше горе та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Низький уклін і безмежна вдячність Воїну, перед яким ми всі в одвічному боргу.

Слава Герою, навіки слава!