На Вінниччині для ветеранів війни та їх родин організували цікаве дозвілля

Дата: 10.06.2024 15:38

Минулого тижня ветерани війни разом із родинами відвідали одразу декілька культурно-розважальних заходів.Ветерани та їх родини

Захисники та Захисниці побували у «Центрі соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс». Поїздка до кінної стайні, що в Яришівці, запам’яталася прогулянками верхи, частуванням коней овочами та інформацією про користь іпотерапії.

Також військові переглянули виставу «Клуб самотніх сердець» в театрі ім. М.К. Садовського. П’єса про дружбу трьох екстравагантних жінок. Лірична комедія запам’яталася неймовірною грою акторів.

Поціновувачі рок-музики, під експресивний вокал ансамблю солістів «Експромт» насолоджувалися запальною програмою всесвітньо відомих рок-н-рольних хітів. Концерт відбувся в Обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича

Позитивними емоціями наповнилися ветерани та їх рідні в реабілітаційному притулку для тварин «Світ джунглів», де гості   частували сурікатів смаколиками, фотографувалися та слухали історії врятованих від війни тварин.

Щиро дякуємо партнерам за співпрацю та підтримку наших Захисників і Захисниць.