Герой України, полковник Вадим Сухаревський призначений командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ

Дата: 11.06.2024 10:48

"Відповідно до наказу Міністра оборони України від 10 червня 2024 року полковника Вадима Сухаревського призначено командувачем Сил безпілотних систем Збройних Сил України", – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.Командувач Сил безпілотних систем Збройних Сил України Вадим Сухаревський

Як зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов, до цього Вадим Сухаревський був одним із заступників головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Він відповідав за безпілотні системи та розвиток застосування дронів.

«Нагадаю, з лютого 2022-го – Вадим Сухаревський був командиром 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. У складі цієї бригади діяв один із найвідоміших підрозділів, що спеціалізувався на БПЛА – "Птахи Мадяра". Щиро вітаю з призначенням! Разом до перемоги!» - резюмував Сергій Борзов.