На Вінниччині провели святкування з нагоди Міжнародного олімпійського дня

Дата: 15.06.2024 20:00

Наші олімпійці, тренери, сотні спортсменів і активних вінничан!Начальник ОВА Сергій Борзов, народна депутатка України Ірина Борзова та учасники святкування Олімпійського дня

А ще - пробіг з Олімпійським вогнем, квести і майстер-класи.

Це - Олімпійський день на Вінниччині!

Начальник ОВА Сергій Борзов разом з народною депутаткою України Іриною Борзовою привітали усіх з Міжнародним Олімпійським днем та 130-ю річницею з дня створення Міжнародного олімпійського комітету.

«Цей рік є особливим - Олімпійським. Пишаюсь тим, що Вінниччина має свою багаторічну історію, своїх олімпійців», - зауважив очільник області.

Влітку на Олімпійських іграх в Парижі вболіватимемо за нашого веслувальника на байдарках і каное – Дмитра Даниленка. Він вже має ліцензію.

Заключний етап відбору проходить легкоатлет Роман Кокошко.

«Сподіваюсь, що він теж поїде на Олімпіаду. Дякую олімпійцям, усім, хто займається спортом за те, що своїм прикладом надихаєте молодь до активного життя та фізичного розвитку. Велика вдячність нашим захисникам та захисницям за можливість провести це спортивне свято! Нехай український прапор частіше майорить і звучить наш Гімн на найвищих пʼєдесталах світу! Слава Україні!» - резюмував Сергій Борзов.