Вітаю фермерів Тульчинщини з професійним святом!
В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни.
Фермер - не тільки професія, а життєве покликання. Ваша праця - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача.
Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК