На Вінниччині розпочався перший етап обласного військово-патріотичного проєкту «Шлях воїна»

Дата: 19.06.2024 11:10

Обласний військово-патріотичний проєкт «Шлях воїна» під час першого етапу зібрав понад 160 учасників та учасниць з Вінницького району.учасники проєкту

Змагання включали різноманітні напрямки, спрямовані на всебічний розвиток навичок учасників:

• «Історична свідомість» - патріотичний вишкіл за участі: фахівця Першого міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Олексія Серветніка, голови козацького полку ім. Івана Богуна Володимира Воловодюка, Івана Гандзюка, сержанта 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка;
  • Самооборона - вправи з фізичної підготовки та бойових мистецтв;
  •  Перша медична допомога - навички надання першої допомоги, які є необхідними не лише для військових, але й для цивільних громадян;
  • Мінно-вибухова безпека - навчання поводженню з вибухонебезпечними предметами, розпізнаванню мін тощо.

Попереду на учасників чекає проходження другого етапу, де молоді люди поглиблять свої знання з зазначених дисциплін, та зможуть застосувати їх на практиці під час третього етапу - на районних змаганнях.

Аналогічні вишколи пройдуть в усіх районах Вінницької області, а кращі з кращих візьмуть участь у заключному, четвертому етапі - Обласних змаганнях «Шлях воїна».