Ще одне життя забрала війна

Дата: 19.06.2024 17:34

Скільки багатостраждальна українська земля бачила боїв. Скільки синів та доньок полягло на полі битви. Скільки сліз та горя принесла війна в родини наших громадян.

Не оминула трагічна новина і сім’ю Вірник. Підтвердився факт загибелі Вірника Андрія Михайловича, 12 квітня 1994 року народження, жителя смт.Шпиків.

Десять місяців невідомості, десять місяців розлуки, надії та сподівань.

8 листопада 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням, в ході ведення бойових дій в районі міста Мар'їнка Покровського району Донецької області, наш Герой-захисник прийняв свій останній бій.

Призваний на військову службу за мобілізацією Тульчинським РТЦК та СП, старший солдат Вірник Андрій Михайлович служив старшим оператором 2 відділення взводу протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки 1 десантно-штурмового батальйону.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині, яка переживає важкий час втрати. Нехай спокій та тепло душі загиблого Захисника супроводжують його у вічності. Низький уклін Воїну.

Герої не вмирають!