Бойка Сергія Миколайовича нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» - посмертно

Дата: 21.06.2024 14:54

У той час, коли наша країна бореться за кожен клаптик своєї землі, за наше майбутнє під мирним небом, вони вже заплатили найвищу ціну – віддали свої життя. Поліцейські Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» виконали свій службовий обов’язок та залишились навіки у небеснім строю. Серед Янголів неба наш земляк Бойко Сергій Миколайович, житель с. Комаргород Томашпільської громади.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, медаллю “Захиснику Вітчизни”  нагороджений молодший лейтенант поліції БОЙКО Сергій Миколайович (посмертно).

Також, відповідно до  Указу від 05.08.2022 року № 559/2022, молодшого лейтенанта поліції Бойка Сергія Миколайовича нагороджено відзнакою Президента України "За оборону України" (посмертно).

Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та начальник поліції Вінницької області Юрій Пархоменко, спільно із заступником начальника ДПОП ОШБ НПУ «Лють» Вячеславом Вусінським вручили державні нагороди матері та сестрі загиблого Героя.

Посадовці подякували Оксані Володимирівні за достойне виховання Сина-патріота, висловили слова співчуття та підтримки.

Наш Герой-захисник у квітні 2023 року прийняв рішення вступити до лав штурмового полку «Цунамі» Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють». З травня 2023 року ніс службу на посаді інспектора взводу №2 роти №1 батальйону №1 полку управління поліції особливого призначення №2 штурмового полку «Цунамі» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Свій останній бій Сергій Миколайович прийняв 10 жовтня 2023 року. У ході бойових дій в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області його життєва зірка згасла.

Вічна пам’ять і шана Герою!