Смоляка Сергія Івановича нагороджено відзнакою Президента України "За оборону України" (посмертно).

Дата: 21.06.2024 16:21

Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та начальник поліції Вінницької області Юрій Пархоменко, спільно із заступником начальника ДПОП ОШБ НПУ «Лють» Вячеславом Вусінським вручили державну нагороду матері загиблого Смоляка Сергія Івановича, житель смт.Вапнярка.

Посадовці висловили щирі співчуття Аллі Андріївні, яка втратила єдиного сина.

«Для кожного військового державна нагорода є найвищою оцінкою їхньої мужності. На жаль, цю нагороду ми передаємо вам посмертно. Але пам’ять про вашого сина має жити вічно. Адже ми всі повинні пам’ятати про те, якої ціною здобувається наша Перемога», - сказав очільник області під час нагородження.

Старший  сержант поліції Смоляк Сергій Іванович загинув 24 липня 2023 року під час захисту Батьківщини біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Нехай пам’ять про загиблих Героїв залишиться в серцях українського народу і надихне нас на будівництво сильної та процвітаючої країни, в якій ми будемо жити в мирі та волі.

Вічна пам’ять Герою!