Московчука Віталія Анатолійовича нагороджено відзнакою Президента України "За оборону України" (посмертно)

Дата: 21.06.2024 16:46

Трагічні події в місті Одеса, 15 березня 2024 року сколихнули всю Україну та Світ. Російський терорист завдав подвійного удару по місту. Жахливі кадри та втрати. Під час російського терористичного нападу по Південній Пальмірі загинув наш земляк Московчук Віталій Анатолійович, житель села Студена.

Наш Герой-захисник служив капралом поліції в поліцейському зводі, управління поліції особливого призначення (штурмовий полк "Цунамі") Департаменту поліції особливого призначення "об'єднана штурмова бригада національної поліції України "Лють".

Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та начальник поліції Вінницької області Юрій Пархоменко, спільно із заступником начальника ДПОП ОШБ НПУ «Лють» Вячеславом Вусінським від імені Глави Держави вручили посмертну відзнаку Президента України "За оборону України" матері загиблого Героя – Галині Іванівні.

Боляче бачити як батьки отримують нагороди загиблих синів. Для нас вони назавжди залишаться Героями, які віддали за Україну найцінніше – життя. Вічна шана воїнам – захисникам.

Ми дякуємо всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну!

Слава Україні!

Слава її Героям!