23 червня – День державної служби України!
Дата: 23.06.2024 08:32
Кількість переглядів: 44
Шановні колеги, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби! Професія державного службовця – це нелегка, клопітка та відповідальна праця, яка потребує бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - вкрай відповідально, від цього залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, добробут людей, їхнє ставлення до влади.
Дякую вам за роботу та відданість.
Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, невичерпної енергії, професійного зростання, подальших успіхів та Перемоги нашій Батьківщині !
Слава Україні!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк