До уваги любителів тихого полювання!
Дата: 24.06.2024 10:21
Кількість переглядів: 57
З настанням теплої погоди та відповідної вологості у лісах нашого району, зазвичай, з'являється велика кількість грибів. Більшість громадян полюбляють відпочинок у лісі та можливість назбирати лісові дари для подальшого споживання. Дехто впевнено вважає себе знавцем грибів, інші ж навпаки не впевнені у своїх знаннях. Також виникають ситуації, коли їстивні гриби мутують і несуть небезпеку. Тому при можливих сумнівах у визначенні гриба - краще не брати його та не вживати у їжу. Бережіть своє здоров'я та своїх близьких.
Тульчинський НКП НМЦ ЦЗ та БЖД у Вінницькій області