Дата: 24.06.2024 15:14

Сьогодні 24 червня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк привітав державних службовців із професійним святом – Днем державної служби!

Професія державного службовця – це нелегка, клопітка та відповідальна праця, яка потребує бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі наголосив очільник району.

Кращих працівників було нагороджено за багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, професіоналізм у виконанні службових обов’язків, та з нагоди професійного свята – Дня державної служби

Побажав міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, невичерпної енергії, професійного зростання, подальших успіхів та Перемоги нашій Батьківщині!