Відбулась щотижнева апаратна нарада в районній державній адміністрації
Сьогодні 24 червня Начальником районної військової адміністрації Олександром Гаврилюком було проведено апаратну нараду. На нараді були присутні заступники начальника РВА Володимир Скалій, Сергій Чепернатий, начальники управління, відділів, служб та головні спеціалісти районної державної адміністрації.
Під час наради відбулося конструктивне обговорення та вибудовано алгоритм подальших кроків у розвитку району.
Обговорили завдання, які поставлені Начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим. Наголосили на виконанні структурними підрозділами покладених на них обов'язків.
Під час наради було заслухано доповіді начальників управлінь, відділів та служби районної військової адміністрації, які поінформували про роботу очолюваного ним підрозділу, озвучили питання, які потребують вирішення та окреслили напрямки щодо першочергових планів на наступний тиждень.
За підсумками роботи було прийнято відповідні рішення, обговорено низку актуальних питань життя району.