Шановні жителі Тульчинського району!
28 червня 1996 року українці отримали Конституцію. Наш Основний Закон – це головний оберіг державності та демократії, гарант прав і свобод кожного громадянина.
Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання.
Сьогодні все це у нас намагається відібрати російський агресор, розпаливши вогонь повномасштабної війни. Забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.
Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя.
Ми боремося заради майбутнього, за життя й можливість жити, як прописує наш Основний Закон, - у правовій, соціальній, демократичній, суверенній і незалежній державі.
Військові стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. Саме вони – Герої сьогодення – які виборюють нам із вами право жити під мирним небом.
Українці вистоять. Україна переможе.
Миру та Перемоги усім нам!
Слава Україні!
Слава Конституції України!
Начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК