Герой повертатиметься «на щиті»
21 червня 2024 року поблизу населеного пункту Євгенівка Покровського району Донецької області, під час виконання бойових завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини пішов з життя наш земляк – Козоріз Володимир Петрович, 08 жовтня 1984 року народження, житель с. Нестерварка Тульчинської громади.
Старший солдат Козоріз Володимир Петрович служив гранатометником 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону.
Він був справжнім патріотам, мужнім Воїном і доброю людиною. Користувався авторитетом серед побратимів та товаришів.
Розуміємо, що слова не можуть втамувати біль втрати, але хочемо висловити найщиріші слова співчуття родині, друзям, односельчанам Володимира Петровича.
Пам’ятаємо! Не пробачимо окупанту!
Вічна слава Герою!