Яка інформація потрібна для заяви про субсидію?

Дата: 28.06.2024 09:20

Як зазначають у Міністерстві соціальної політики України, до заяви необхідно внести:інфографіка

• відомості про членів родини, котрі проживають у приміщенні;
  • адресу проживання, за якою мають нараховувати субсидію;
  • тип субсидії (житлово-комунальні послуги чи тверде паливо);
  • реквізити рахунку у форматі ІВАN, на який мають зараховуватись субсидії у разі призначення.

Під час заповнення заяви ви можете обрати зручний спосіб зв'язку з вами: телефон, електронна пошта; повідомлення через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України та /або мобільний додаток Пенсійного фонду України. Саме цим способом вам повідомлять про прийняте рішення про призначення субсидії.

Заяву і декларацію для призначення житлової субсидії ви подаєте, якщо обрали варіант – подати повний пакет документів. Цим варіантом варто скористатись, якщо у вас є якісь особливі обставини, що мають враховуватися при наданні субсидії у порядку виключення. Наприклад: коли кількість фактично проживаючих в домогосподарстві осіб менше за кількість зареєстрованих (дружина з дітьми за кордоном) або ви здійснили купівлю дороговартісного майна в минулому році за кошти благодійних організацій (квартира для ВПО)

Куди можна звернутись за спрощеним механізмом чи з повним пакетом документів, офлайн чи онлайн,  – читайте тут