В області вручили державні нагороди за сумлінне виконання професійного обов’язку та вагомий внесок у розвиток своєї галузі

Дата: 28.06.2024 16:56

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна разом із народною депутаткою України Іриною Борзовою вручили державні нагороди, грамоти Кабінету Міністрів України, грамоти Верховної Ради України людям, які дійсно заслуговують на визнання за свою працю.

Народна депутатка України Ірина Борзова привітала присутніх з Днем КонституціЇ України та подякувала за щоденну роботу на користь нашій державі.

«Бажаю вам міцного здоров’я, сил і енергії. Не зупиняйтеся! Рухайтесь далі заради українського народу, миру та Перемоги! Слава Україні!» - акцентувала Ірина Борзова.

Під час заходу Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна зазначила, що незалежно від професії, місця проживання, віку чи статі, перемогу наближає кожен.

«Країна насправді починається з кожного з нас. І ми всі працюємо заради спільної мети!» - підкреслила посадовиця.

Почесне звання «Заслужений донор України» присвоєно Володимиру Раснянському.

Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагородили:

Тетяну Джереловську, завідувачку амбулаторії ЗПСМ № 2, лікаря загальної практики сімейної медицини;

Мар’яна Становича, головного спеціаліста організаційного відділу апарату обласної військової адміністрації.

Також за поданням Ірини Борзової 12 нагород вручили військовослужбовцям, рятувальникам, медикам, медійникам і волонтерам.

«Дякую кожному і кожній, хто сьогодні воює, лікує, рятує, захищає, інформує, допомагає тим ресурсом, який має. За ваше сумлінне виконання професійного обов’язку та особистий внесок у розвиток своєї галузі й зміцнення української демократії». – резюмувала Наталя Заболотна.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна