Шановні податківці району!

Дата: 02.07.2024 09:13

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника податкової служби в Україні.

Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною, сумлінна праця сприяє утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Сьогодні, під час війни, ви формуєте міцний тил, забезпечуючи наповнення бюджету нашої держави. Гідно виконуєте свої обовʼязки та робите свій внесок у нашу перемогу.

Крок за кроком наступати на тіньову економіку, домагатися стовідсоткової сплати податків, вибудовувати ділові партнерські стосунки з платниками – ось  найголовніші завдання, виконання яких і надалі забезпечуватиме суспільне визнання праці податківців.

Бажаю кожному з вас сповна реалізувати власний потенціал, досягти професійних висот, впевнено крокувати до нових здобутків і бути гідними свого високого обов'язку перед державою! Міцного вам здоров`я, затишку й тепла в родинах, добробуту, світлого та мирного майбутнього!

Хай ваша праця приносить задоволення та служить на користь суспільству!

начальник районної військової адміністрації  Олександр Гаврилюк