На честь загиблого військовослужбовця Костянтина Волянського в селі Болган відкрито меморіальну дошку

Дата: 02.07.2024 11:39

Сьогодні на фасаді навчального закладу КЗ "Болганська гімназія Студенянської сільської ради" відбулося урочисте відкриття Меморіальної дошки Волянському Костянтину Олександровичу, уродженцю с.Болган Студенянської громади.

На урочистому заході були присутні рідні, друзі, знайомі, однокласники, представники влади та небайдужі жителі.

Під час мітингу згадувалось життя випускника навчального закладу, його життєвий шлях та вклад в омріяну Перемогу.

Присутні вшанували світлу пам’ять загиблого військовослужбовця, та усіх громадян України, життя яких забрав російський окупант.

Костянтин Олександрович віддав найдорожче – своє життя, захищаючи Україну. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про його патріотизм і героїчний подвиг. Пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях, адже кожне втрачене життя наших захисників – це велика трагедія не тільки для їх родин, це трагедія для всієї України.

Право відкриття Меморіальної дошки було надано батькам загиблого Героя Олександру Миколайовичу, Майї Іванівні, дружині Наталі Володимирівні та донечці Софійці.

Старший солдат Волянський Костянтин Олександрович служив на посаді радіотелеграфіста відділення взводу зв’язку.

17 січня 2024 року під час скидання з дрону вибухового пристрою поблизу населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про Героїв!

Вічна Слава й пам’ять!

Герої не вмирають!