Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День родини.

Дата: 08.07.2024 08:35

Справжня цінність в житті - це рідні та близькі люди. Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя.

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім'я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.

Цього річ свято по-особливому сумне, адже війна розлучила тисячі родин.

Ми найперше згадуємо тих рідних, які на передовій захищають мир та спокій кожного з нас.

Безмежна вдячність та доземний уклін батькам, які виховали Героїв, що загинули за волю та незалежність нашої України.

Кожен з нас вірить, що настане той день, коли запанує мир та спокій в українських родинах і воїни повернуться до своїх домівок.

Щиро бажаю кожній родині мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові.

Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

З Днем родини!

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк