Клята війна знову забрала ще одне молоде життя

Дата: 04.07.2024 16:52

Ти далеко. Вже десь в висоті.
Добрим воїном будеш у Бога.
Вічна слава, юначе, тобі!
Жаль, коротка життєва дорога.

24 лютого - день, який назавжди вкарбувався в пам'ять українського народу. День, коли розпочалася жорстока війна. Вона щоденно забирає життя наших синів та доньок.

Невимовно  боляче бачити, скільки воїнів загинули в російсько-українській війні.

Сьогодні трагічна новина оповила нашу Тульчинщину, в чергове сколихнувши кожного з нас. Шпиківщина втратила ще одного захисника.

Шевчук Максим Олександрович, 10 травня 2001 року народження, житель смт.Шпиків віддав життя за Україну.

16 червня 2024 року під час артилерійського обстрілу та бойових дій поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області наш Герой-захисник прийняв свій останній бій.

Небесне воїнство поповнилось світлим Ангелом.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття батькам Аллі Олегівні та Олександру Миколайовичу. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Пам'ять про Максима Олександровича буде жити в наших серцях вічно, а його подвиг – не забудемо ніколи!

Вічна пам’ять Герою!