Війна забрала життя ще одного захисника України

Дата: 05.07.2024 20:43

З сумом повідомляємо, що знову маємо велику втрату. Російський агресор забрав життя Семенюка Сергія Федоровича, 22 лютого 1970 року народження, жителя села Гриненки Брацлавської громади.

Молодший сержант Семенюк Сергій Федорович служив стрільцем-помічником гранатометника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону.

Був відданій військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконував свій військовий обов'язок.

В  районі населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області наш Герой-захисник прийняв свій останній бій.

До останнього подиху разом з побратимами Сергій Федорович боровся за те, щоб Україна залишилася вільною і єдиною.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює  щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого Земляка . Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна і світла пам’ять Герою!