Вінниччина відправила на оздоровчий відпочинок до табору «Артек-Буковель» 131 дитину з великих прийомних родин

Дата: 05.07.2024 20:45

Благодійна організація першої леді «Фундація Олени Зеленської» організувала відпочинок та оздоровлення для 131 дитини з 31 великої прийомної родини, що проживають на Вінниччині.

Третя зміна у дитячому таборі «Артек-Буковель» стартує із 7 липня.

Головна мета такого оздоровлення – відновлення фізичного та ментального здоров’я дітей, чиє дитинство триває в умовах війни. Українські Карпати – чи не найкраще місце для такого відпочинку.

Засновниця Фундації Олена Зеленська зазначає: «Важливо, аби максимальна кількість дітей з прийомних родин відвідала табір. У той же час прийомним батькам важко забезпечити якісний відпочинок для усіх дітей одночасно. Тому Фундація надає таку можливість».

Загалом упровдож третьої зміни відпочинуть 247 дітей з Вінниччини, Сумщини, Полтавщини та Івано-Франківщини.

14 днів веселих активностей, спілкування з ровесниками з різних куточків України серед неймовірної краси українських гір.

Наталя Заболотна нагадала, що цей проєкт реалізується вже другий рік поспіль. Минулоріч близько 1300 дітей з більше ніж 200 прийомних родин відвідали табір. Цьогоріч – 1500 дітей упровдож 6 змін.

«Цікавого та захопливого відпочинку!»,- побажала дітям посадовиця.