Дата: 15.07.2024 15:41

Тульчинський Ртцк Та Сп повідомляє:

Триває набір кандидатів до лав ПОЛКУ Безпілотних систем 414 ОПУБАС МП «Птахи Мадяра».

Підрозділ спеціалізується на використанні ударних безпілотників, систем радіоелектронної розвідки і радіоелектронної боротьби, дистанційному мінуванні, патрулюванні та коригуванні вогню за допомогою безпілотних апаратів.

Вас навчать літати, дешифрувати, аналізувати ситуації, координувати дії і вести необхідний облік для оперативного прийняття рішень. Ви пройдете загальновійськову підготовку на базі підрозділу та відповідного навчального центру.

Заповнити анкету можна за посиланням: https://forms.gle/C1KXp8TrB6AbLigD7 (перелік вакансій у пункті 36)