Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівниками обласних адміністрацій

Дата: 16.07.2024 08:19

Про це повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.Президент України Володимир Зеленський

«Головні теми – енергетика, опалювальний сезон, фортифікації, безпека. Президент заслухав очільників щодо головних питань, які є в областях. В свою чергу доповіла про ситуацію на Вінниччині. Відповідно до піднятих тем, відбулись зустрічі з Премʼєр-міністром та міністрами», - зазначила Наталя Заболотна.

Окрім цього, глава держави доручив налагодити співпрацю на регіональному рівні з представниками Сполучених Штатів Америки

«Ми домовилися про можливість побудувати прямі контакти між головами обласних адміністрацій, громадами не тільки через центральну владу. Вони готові займатися допомогою. І в них є велике бажання працювати на рівні регіональних структур. Тому хотів би, щоб ви зайнялись цим проєктом і почали готувати його. Думаю, на осінь можна зібрати американських колег», – зазначив Володимир Зеленський.

Можливі напрямки співпраці: енергетика, освіта, медицина, реабілітація та забезпечення укриттів.

В підсумку Президент подякував всім, хто працює заради України та наших людей!