Володимир Зеленський вручив паспорт дочці загиблого прикордонника з Вінниччини Марії Мельник

Дата: 16.07.2024 08:20

Президент Володимир Зеленський під час урочистих заходів з нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі вручив паспорти українцям, яким виповнилося 14 років.Президент України Володимир Зеленський та Марія Мельник

«Серед них і Марія Мельник із Вінниччини,з Піщанської громади,- зазначає Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.- Її тато, Сергій Мельник, майстер-сержант Державної Прикордонної Служби України загинув у боях за Батьківщину на Донеччині».

Глава держави відзначив державними нагородами військових і представників інших професій.

«Наша державність – це досягнення всіх, хто заради України бʼється, працює, обʼєднує світ, навчається, поширює правду й готує для Росії відповідальність. Наша державність – це ви і є, кожен і кожна, хто переживає за Україну, пишається Україною і робить усе, що тільки може, щоб Україна перемогла», – наголосив Володимир Зеленський.