Допомога нашим землякам-героям 169-го батальйону ТрО 120-ї Бригади Збройних сил України
За ініціативи колективу Тульчинської районної військової адміністрації та її очільника Олександра Гаврилюка, всебічного сприяння Вінницької обласної військової адміністрації в особі Першого заступника начальника Наталії Заболотної, Вінницького обласного штабу гуманітарної допомоги відбулася чергова поїздка на Схід до наших земляків-героїв 169-го батальйону ТрО 120-ї Бригади Збройних сил України, яким за їх потребою передано:
- автомобіль Volkswagen-транспортер ЛТ-4;
- дрони;
- плащі антидронові (захисні);
- набір батарей (20 шт.) для рації;
- 2 комплекти резини («болотяна»)
- електронні кабелі для системи «Starlink»;
- маскувальні сітки 4 шт. розміром 8х12 м та дві маскувальні «кікімори»;
- засоби особистої гігієни: зубні пасти та зубні щітки; гель для душа; вологі серветки;
- енергетики 120 шт.;
- продукти харчування та батьківська домашня випічка;
- вода мінеральна та солодка 1 тонна;
- дитячі малюнки з родин ДБСТ району з вдячністю, патріотичним посилом та підтримкою наших Захисників.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова вдячності всім хто за першим покликом відгукнувся підтримати наших земляків на передовій:
Василю Таратунському - директору ТОВ «Надія-Агро-плюс» смт. Кирнасівка, Миколі Яськову - директору ПСП «Зоря» с. Дранка, Богдану Бабінцю - керівнику фермерського господарства с. Бортники, Андрію та Віктору Капріца - ФГ "Флора", Олександру Безп'ятчуку -
приватному підприємцю, виконавчому директору - ТОВ "Зернятко-Південь" Бойко Оксані Іванівні,
керівнику благодійного фонду ,,Подільський батальйон'' Руслану Васелишину, Володимиру Федорову - директору ТОВ «Ремонтник» м. Тульчин, Тульчинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості (директор Лідія Малюта), Тульчинському відділенню Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції (начальник Вікторія Дзюбенко), Тульчинський сервісний центр головного управління ПФУ у Вінницькій області (директор Алла Мельник), керівнику ФГ - Віталію Бешлезі, Валерію Немировському – Томашпільському селищному голові, колективу комунальної установи ЦНСП Томашпільської селищної ради (директор Людмила Поперечна), а також підприємцям Крижопільщини які долучилися до збору допомоги,
Вінницькому обласному штабу гуманітарної допомоги та Першому заступнику начальника обласної військової адміністрації Наталі Заболотній.
Готуємо наступну поїздку.
Всіх небайдужих запрошуємо долучатись до великої справи підтримки наших земляків-героїв 169-го батальйону ТрО 120-ї Бригади ЗСУ.
Разом до Перемоги!
Слава України!
Героям Слава!