Доходи та витрати, законність фінансових операцій - ваша відповідальність, - Наталя Заболотна

Дата: 16.07.2024 20:00

Сьогодні своє свято відзначають люди, які своє життя поєднали з цифрами, розрахунками і нарахуваннями.Людина веде розрахунки на калькуляторі

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна привітала з Днем бухгалтера і аудитора усіх причетних.

«Щодня ви робите рутинну, але таку потрібну справу. Без вас не може працювати жодне підприємство, організація, заклад, установа: ні комерційні, ні державні.  Доходи та витрати, законність фінансових операцій - ваша відповідальність. Тож нехай ваші дебети та кредити завжди сходяться до тих величин, на які ви розраховуєте. Розрахунки будуть точними та вдалими, а прибутки перевищують витрати!» - зазначила Наталя Заболотна.

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна подякувала фахівцям за професійність і фаховість.

«Міцного здоров'я і благополуччя вам і вашим сім'ям. Разом до перемоги!» - резюмувала посадовиця.