Можливість санаторно-курортного лікування для постраждалих осіб внаслідок збройної агресії проти України

Дата: 17.07.2024 15:25

Особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, мають право на пільгове санаторно-курортне лікуванняінфографіка

Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи.

Зазначимо, що у 2024 році граничну вартість путівки встановлено у розмірі 14 994 гривні.

Аби скористатися цією можливістю потрібно подати заяву разом з необхідними документами, перелік яких визначено у постанові Кабінету Міністрів України №187 від 22.02.2006 року, до органу соціального захисту населення або уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або районної військової адміністрації чи посадовим особам центру надання адміністративних послуг.