Героїчно загинув, захищаючи Україну!

Дата: 17.07.2024 18:18

2 жовтня 2023 року в ході виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами загинув Бурденюк Олексій Миколайович, 24 липня 1981 року народження, житель села Тернівка Крижопільської громади.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ.

Сержант Бурденюк Олексій Миколайович служив старшим стрільцем – оператором механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області російський агресор забрав його життя.

Висловлюємо щирі  співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!

Нехай душа загиблого Воїна-захисника знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаться в наших серцях. І наш священний обов’язок – шанувати пам'ять воїнів, які тримають над нами небо.

Вічна пам’ять Герою!