Надія згасла, підтвердився факт загибелі нашого Захисника
Нестерпне, невимовне горе і пекучий біль знову принесла війна на нашу землю. Велику ціну платить Україна за захист незалежності та за майбутню Перемогу.
Період з 10 березня 2023 року по 15 липня 2024 року для родини Вилянських був самим важким. Він був сповнений надії, віри та сподівання. Кожного дня мати чекала на диво, проте, дива не сталось.
Підтвердився факт загибелі Вилянського Володимира Анатолійовича, 20 липня 1975 року народження, жителя села Паланка Томашпільської громади.
Солдат Вилянський Володимир Анатолійович був призваний Тульчинським РТЦК та СП, служив кулеметником 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.
Наш Герой-захисник із честю та гідністю разом із побратимами боронив цілісність нашої держави. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області.
В цю гірку мить низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед матір’ю Оленою Михайлівною, дружиною Галиною Михайлівною, дітьми Світланою та Валентином. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Нехай милосердний Господь допоможе вам вистояти у цей найважчий час, ми разом з вами, бо це наше спільне горе!
Низький уклін і безмежна вдячність Воїну, перед яким ми всі в одвічному боргу.
Слава Герою, навіки Слава!