Всеукраїнський табір впровадження української ідентичності

Дата: 19.07.2024 08:06

Запрошуємо молодь взяти участь у проєкті «Військове таборування».інфографіка "Військове таборування. Впровадження української ідентичності"

Метою проєкту є поширення української національної ідентичності та формування мілітарної культури для зміцнення оборони України.

Дата: 22-28 липня 2024 року

Місце проведення: місто Луцьк

У рамках проєкту учасники здобудуть навички з стрілецької підготовки та тактики, техніки надання домедичної допомоги та психологічної стійкості. Крім того, протягом проєкту учасники опановуватимуть методи ефективної роботи в команді в стресових умовах, що сприятиме формуванню високої самодисципліни і відповідальності за свої дії.

До участі запрошуються молодіжні працівники та працівниці, працівники молодіжних центрів та центрів національно-патріотичного виховання віком від 18 років.

Умови участі та реєстрація учасників доступні за посиланням.

Додатково інформуємо, що відшкодування вартості проїзду, харчування та проживання здійснюється за рахунок організаторів.

Проєкт реалізовується громадською організацією «ПРО 100 МОЛОДЬ» за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Контактні особи: президент громадської організації «ПРО 100 МОЛОДЬ» Мамосюк Роман, тел. : +380501655563; директор комунального закладу «Луцький міський молодіжний центр» Семчук Юрій, тел. : +380951558227.