Необхідне обладнання, придбане в рамках обласної оборонної програми, передали військовим

Дата: 19.07.2024 08:07

Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна передала одній з військових частин обладнання для ефективної боротьби з ворогом.Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, військові та техніка

4 квадрокоптери DJI Mavic 3 Enterprise, 10 батарей DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit із зарядним пристроєм, 9 FPV- дронів 9 дюймів з денною камерою та 2 зарядні станції Bandera power 225s.

За словами Наталі Заболотної, усе придбали в рамках обласної оборонної програми.

Під час зустрічі Перша заступниця Начальника ОВА подякувала військовим від усіх жителів Вінниччини за можливість жити в Україні.

Робота на гарячих ділянках фронту потребує від наших військових величезної мужності та сили.

«Ми будемо старатися тут, аби у наших захисників було чим бити ворога. Аби вдалося зберегти якомога більше наших хлопців і дівчат. Повертайтеся усім особовим складом додому! Тримаймося і разом працюватимемо над відбудовою України!» - підкреслила Наталя Заболотна.