Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк з представниками Офісу Президента та громадами обговорили підготовку до зими!

Дата: 19.07.2024 09:07

Міністр енергетики Герман Галущенко та т. в. о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василь Шкураков розповіли про перебіг ремонтних робіт і постачання резервної генерації на об’єкти критичної інфраструктури.

Представник ПРООН Роман Шахматенко презентував цифрову платформу щодо систематизації наявних потреб і проектів в енергетичному секторі.

Окрім того, 20 липня Уряд планує запустити гарячу лінію 15-49 з питань енергетики.

«Органи центральної влади створюють усі умови, аби підприємства та житлові об‘єкти мали змогу забезпечити безперебійне електропостачання на тлі дефіциту внаслідок обстрілів рф», - наголосила Наталя Заболотна.

Місцеві громади мають чітко усвідомити потребу в енергетичних установках (генератори, когенераційні системи) та подати це урядовцям! А міжнародні фонди та донори готові надати нам допомогу!

На час військового стану маємо ряд суттєвих змін!

Місцевому самоврядуванню варто ініціювати та втілювати в життя енергоефективність.

Перелік найважливіших законодавчих змін:

•Спрощення умов приєднання до електричних мереж—

(Постанова НКРЕКП від 08 травня 2024 р. № 875).

•Спрощення умов приєднання до газових мереж—

(Постанова НКРЕКП від 30 квітня 2024 р. № 832).

•Спрощення умов приєднання до теплових мереж—

(Постанова НКРЕКП ВІД 19 червня 2024 р. № 1140).