Спортивна слава Вінниччини - це результат щоденної кропіткої праці спортсменів та їх безпосередніх наставників!

Дата: 19.07.2024 10:00

Перша заступниця Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна привітала з Днем тренера усіх, чия професія ростити чемпіонів.Інфографіка: День тренера

«Для більшості переможців саме тренер є основним мотиватором для досягнення високих результатів і відіграє основну роль у формуванні спортивного характеру,- підкреслила посадовиця. - Дякую за ваше терпіння, професіоналізм і майстерність. Впевнена, що для більшості з вас це не просто робота, а спосіб життя».

Наталя Заболотна побажала тренерській спільноті Вінниччини не втомлюватися ділитися своїми вміннями та енергією зі своїми вихованцями, сумлінно ростити нових чемпіонів.

«Високих п’єдесталів вашим вихованцям, вагомих спортивних перемог як частини нашої спільної великої Перемоги!- підсумувала Перша заступниця Начальника ОВА.