Держкомтелерадіо проводить прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки

Дата: 19.07.2024 12:07

Премія присуджується в чотирьох номінаціях:

• Літературні твори для дітей та юнацтва
  • Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва
  • Театральні вистави для дітей та юнацтва
  • Художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх подання на конкурс.

До участі в конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями.

Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі в конкурсі - 1 листопада 2024 року.

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» прохання надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон: (044) 278-86-96, e-mail: svsk@comin.gov.ua

Детальніше про конкурс можна дізнатися на вебсайті Держкомтелерадіо в розділі «Діяльність» (рубрика «Премії» - «Премія КМУ імені Лесі Українки» - «Новини про премію імені Лесі Українки»).