Продовження проєкту «Кубок Нескорених»

Дата: 22.07.2024 11:34

Після відвідування наших  воїнів-земляків на Сході де було передано 8-й за ліком автомобіль для потреб Збройних сил України, підтримка наших Захисників та Захисниць  продовжилась реалізацією ІІІ Благодійного  турніру з міні-футболу серед команд Силових структур Тульчинського району в рамках Благодійного проєкту «Кубок Нескорених».

Цьогоріч на запрошення організаторів турніру відгукнулися:

- 24-й Могилів-Подільський прикордонний загін ім. старшого лейтенанта Вячеслава Семенова;

- Тульчинського   відділу поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області;

- Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області;

- Крижопільський виправний центр № 113;

- Тульчинський районний  відділ Служби безпеки України;

- збірна команда тульчинського  «Патріот» та районної військової адміністрації.

Запекла боротьба  на кожному клаптику поля, максимальна самовіддача гравців, задоволення смаків найвибагливішого вболівальника та забиті м’ячі на усі смаки – усе це вирувало на двох майданчиках: комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил» Вінницької обласної Ради та Тульчинської дитячо-юнацької спортивної школи Тульчинської міської ради.

Але головне – це зібрана допомога від усіх команд-учасниці та численних вболівальників на придбання чергової партії дронів для героїв-земляків 169 батальйону 120-їбригади збройний сил України.

В рамках проведення ІІІ Благодійного  турніру з міні-футболу серед команд Силових структур Тульчинського району, за погодженням з відділення НОК України у Вінницькій області, учасники благодійного заходу засвідчили солідарну підтримку та долучилися до Всеукраїнської церемонії підняття  Олімпійського прапора, яка  проводиться з нагоди участі команди України у XXXIII літніх Олімпійських іграх, які відбуватимуться з 26 липня по 11 серпня  2024 року у Парижі (Французька Республіка).

На Іграх у Парижі Україну будуть представляти 142 спортсмени у 23 видах спорту, а саме:

Легка атлетика — 25

Стрільба з лука – 2

Бадмінтон – 1

Важка атлетика – 1.

Право підняти Олімпійський Прапор отримали  капітани команд-учасниць турніру.

Вітаємо переможця турніру - футбольну команду Тульчинського   відділу поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області (начальник полковник Василь Костишен), яка у видовищному фіналі здолала не менш амбітну й майстерну команду «Прикордоник» з Могилів-Подільського.

На церемонії нагородження призерів та кращих гравців, районна асоціація футболу та керівники команд домовились про наступні спільні кроки підтримки Збройних сил України, шляхом реалізації благодійних футбольних проєктів.

Також готується наступна поїздка на передову задля всебічної допомоги нашим воїнам-землякам.

Запрошуємо долучатися усіх небайдужих.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!