Діти з прийомних родин, що проживають на Вінниччині, повернулися із відпочинку у «Артек-Буковель»

Дата: 22.07.2024 15:31

Благодійна організація першої леді «Фундація Олени Зеленської» організувала відпочинок та оздоровлення у «Артек-Буковель» для 131 дитини з 31 великої прийомної родини, що проживають на Вінниччині.Діти під час відпочинку

Як повідомила Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, наразі діти вже повернулися додому.

Третя зміна у дитячому таборі «Артек-Буковель» тривала з 5 по 18 липня.

За словами Наталі Заболотної, організатори наповнили відпочинок пізнавально-розважальними квестами, спортивними іграми, гірськими походами, культурними заходами, змаганнями, екоакціями, екскурсіями до етнопарку «Гуцул Ленд» та парку легенд «Гедзьо» та ще багатьма видами активностей.

«Це дозволило зробити відпочинок незабутнім! Педагоги табору «Артек-Буковель» вселяли віру в першість та унікальність кожного і доклали усіх зусиль, аби навіть та дитина, яка вагається в цьому, повірила. Головна мета такого оздоровлення – відновлення фізичного та ментального здоров’я дітей, чиє дитинство триває в умовах війни». – підкреслила Перша заступниця Начальника ОВА.

Дякуємо Фундації Олени Зеленської за якісний та цікавий відпочинок для дітей.