Засідання щодо перейменування вулиць

Дата: 23.07.2024 10:09

22 липня відбулась засідання під головуванням першого заступника начальника обласної військової адміністрації Наталі Заболотної за участю начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка.

На засіданні розглянули отримані від територіальних громад пропозицій щодо перейменування вулиць та прийняття остаточних рішень щодо перейменування та формування відповідного проекту наказу.

Відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», наказу обласної військової адміністрації від 16 липня 2024 року № 471 «Про утворення робочої групи з розгляду питань щодо ліквідації символіки російської імперської політики»

За підсумками було прийнято відповідні рішення.