ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ОЛЕНІВСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ 28-29 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

Дата: 24.07.2024 11:44

У ніч з 28 по 29 липня 2022 року російськими окупаційними військами було здійснено теракт на території колишньої Волноваської виправної колонії № 120 поруч з смт Оленівка, під час якого загинули українські військовополонені – захисники «Азовсталі». Втратили життя понад 53 полонених, близько 130 було поранено.

Ці події ошелешили країну та весь світ.

Адміністрація колонії не квапилася надавати допомогу пораненим. Їх почали евакуйовувати лише через шість годин після вибуху.

Весь цей час росія розігрує фарс про те, що це був український удар американськими РСЗВ HIMARS і вигадує небилиці щодо приховування злочинів, які скоїли якісь невідомі бойовики.

Цей військовий злочин, як і незліченна кількість інших, скоєних росією, назавжди залишиться в пам’яті українців!

Ми знаємо про злочини російських окупантів, ми вшановуємо пам’ять усіх, хто загинув у цій страшній війні, ми не пробачимо та обов’язково Переможемо!