Розпочато прийом заявок на компенсації індустріальним паркам

Дата: 24.07.2024 14:25

Мінекономіки та JSC Ukreximbank уклали угоду щодо державного стимулювання індустріальних парків.

Ініціатори створення індустріальних парків та керуючі компанії можуть подавати заявки на отримання державного стимулювання за двома напрямами:

1. 1.Безповоротне фінансування для облаштування індустріальних парків та будівництва необхідної інженерно-транспортної інфраструктури, включаючи дороги, лінії зв’язку, газо-, водо- та електропостачання.
  2. 2. Компенсація витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж.

Очікується, що найближчим часом подібні договори будуть укладені ще з двома державними банками.

Програма підтримки розвитку індустріальних парків є частиною державної політики Зроблено в Україні, започаткованої президентом Володимиром Зеленським.

Детальніше про угоду та програму розвитку індустріальних парків за посиланням.