ЗБИТО 25 УДАРНИХ БПЛА

Дата: 25.07.2024 09:33

У ніч на 25 липня 2024 року окупанти атакували ударними БпЛА типу «Shahed» із мису Чауда, Крим та Приморсько-Ахтарська – рф.

Цієї ночі ворог застосував 38 ударних БпЛА «Shahed-131/136», атакуючи об’єкти інфраструктури України на кількох напрямках, зокрема – південь Одеської області та центральні регіони України.

Відбивали повітряний напад зенітні ракетні війська та підрозділи РЕБ Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України. В результаті протиповітряного бою збито 25 ударних БпЛА. Ще три «шахеди» локаційно втрачені після перетину державного кордону з Румунією.

Протиповітряна оборона працювала у Одеській, Херсонській, Миколаївській, Київській, Сумській, Житомирській та Черкаській областях.

Разом – до перемоги!

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces